לאן אתה רוצה להירשם?
סוכן חכם ניוזלטר

שנה טובה

ראיתי הבוקר סרטון קצר על זוג מבוגר, מאוד. שמספרים על הזוגיות והמשפחה. הוא בן 101 והיא בת 95. בקושי זזים. מחזיקים ידיים. בהתחלה חשבתי לעצמי, עוד סרטון קיטשי, אמריקקי, על משפחה אהבה ונצחון של הטובים. אבל
ככל שעברו השניות הבנתי את הקושי , הזקנה, ובעיקר העזרה שהם מקבלים מהמשפחה והשכנים. זה ישמע נדוש, אבל הרגשתי לחות מסויימת בעיניי. בעיקר מכיוון שזה משליך על כל כך הרבה נושאים וכל אחד לוקח את זה לכיוון שלו.
מדובר על ערכים, אהבה, כבוד לזולת, מסירות, התמדה, משפחה. וכל זה בסרטון של 2 דקות. קצת קיטש, אבל אני חושב שלא יזיק לנו קצת קיטש בפרוס השנה החדשה. אז בעודי חושב על מה אשתף הפעם, החלטתי שהשנה אשתף אתכם במחשבות שלי לשנה החדשה ושכל אחד ייקח את זה למקום החם והנעים שלו. בראש ובראשונה אני מאחל לכולם בריאות. בשבועות האחרונים נתקלתי ביותר מדי מקרים מכדי להתעלם ולהדחיק. בריאות. בראש ובראשונה כי אמרו לי פעם שמי שיש לו בריאות , יש לו תקווה. ומי שיש לו תקווה, יש לו הכל. אמשיך בהגשמה עצמית. תעשו. תקנו. תמכרו. תטיילו.
תציירו. מה שתמיד חלמתם ולא מצאתם את הרגע הנכון. אז הרגע הזה הוא עכשיו.

“Today is the first day of the rest of your life. ” Douglas Addams
לא משנה מה עשינו קודם. איפה טעינו ואיפה הצלחנו. איפה עצרנו ואיפה המשכנו. עכשיו זה מתחיל. שנה חדשה. התחלה חדשה. בשורות טובות.
אני מאחל לכולנו להיות יותר סובלניים וסבלניים. כי נדמה שקצת איבדנו את זה. הכל אינסטנט. רוצים לעשות אקזיט ברגע. להצליח בדקה. ואנשים שוכחים שהצלחה בן לילה לוקחת 15 שנים. אז קצת יותר סובלנות וסבלנות. כלפי הסביבה אך בעיקר כלפי עצמכם.

אסיים בברכת שנה טובה ומתוקה.
נ.ב. הסרטון שותף בפייס שלי למי שרוצה להבין איך שטות קטנה הצליחה לרגש אותי ולגעת בי .

הניוזלטר נכתב על ידי כרמל עדה, בעל תואר בסטטיסטיקה מאוניברסיטת חיפה ומתווך מורשה משרד המשפטים משנת 1994. הוא מיועד לגברים ונשים כאחד, ומהווה את דעתו האישית וניסיונו העסקי של כותב המאמר. אין לראות במאמר זה המלצה או הזמנה לפעולה.

כרמל סנטר תיווך ויעוץ נדל"ן

לקבלת תוכן איכותי מעולם הנדל"ן

הרשם חינם לניוזלטר שלנו

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

אנא סמנו שאתם מאשרים לקבל את הניוזלטר לכתובת המייל שסופקה *ניתן להסרה בקלות בכל שלב